shape
СПЕЦИАЛИЗИРОВАННЫЙ МАГАЗИН
ЭЛЕКТРООБОРУДОВАНИЯ И СВЕТОТЕХНИКИ
shape
Лампы / лампы атомобильные
Лампи розжарювання автомобільні мають тіло розжарювання підвищеної механічно! стійкості. Використовуються для підсвітки панелей приладів, салонів, а також як поворотні та гальмівні вогні вантажних та легкових автомобілів, мотоциклів, мопедів.
shape
shape
shape
shape
shape
Галогенові автомобільні лампи типу НІ, є сучасними джерелами світла, використовуються в основних, додаткових і протитуманних автомобільних фарах. Окрім стандартного типу, виготовляються ще лампи типу "All Weather" і "PREMIUM". Лампи типу "All Weather" призначені для використання в районах з дощовим і туманним кліматом, оскільки їх коректування сприяє кращій видимості за поганих метеорологічних умов. Лампи типу "PREMIUM" спроектовані з урахуванням кращого використання світла. Порівняно із стандартними лампами, їх конструкція дає можливість освітити площу на 30% більше, завдяки чому, їзда на автомобілі буде безпечнішою.
Всі типи ламп сертіфіковани і схвалені для використання на наземних дорогах.
Галогенові автомобільні лампи типу НЗ, є сучасними джерелами світла, використовуються в основних, додаткових і протитуманних автомобільних фарах. Окрім стандартного типу, виготовляються ще лампи типу "All Weather" і "PREMIUM". Лампи типу "All Weather" призначені для використання в районах з дощовим і туманним кліматом, оскільки їх коректування сприяє кращій видимості за поганих метеорологічних умов. Лампи типу "PREMIUM" спроектовані з урахуванням кращого використання світла. Порівняно із стандартними лампами, їх конструкція дає можливість освітити площу на 30% більше, завдяки чому, їзда на автомобілі буде безпечнішою.
Всі типи ламп сертіфіковани і схвалені для використання на наземних дорогах.
Галогенові автомобільні лампи типу Н4, є сучасними джерелами світла, використовуються в основних, додаткових і протитуманних автомобільних фарах. Окрім стандартного типу, виготовляються ще лампи типу "All Weather" і "PREMIUM". Лампи типу "All Weather" призначені для використання в районах з дощовим і туманним кліматом, оскільки їх коректування сприяє кращій видимості за поганих метеорологічних умов. Лампи типу "PREMIUM" спроектовані з урахуванням кращого використання світла. Порівняно із стандартними лампами, їх конструкція дає можливість освітити площу на 30% більше, завдяки чому, їзда на автомобілі буде безпечнішою.
Всі типи ламп сертіфіковани і схвалені для використання на наземних дорогах.
Галогенові автомобільні лампи типу Н7, є сучасними джерелами світла, використовуються в основних, додаткових і протитуманних автомобільних фарах. Окрім стандартного типу, виготовляються ще лампи типу "All Weather" і "PREMIUM". Лампи типу "All Weather" призначені для використання в районах з дощовим і туманним кліматом, оскільки їх коректування сприяє кращій видимості за поганих метеорологічних умов. Лампи типу "PREMIUM" спроектовані з урахуванням кращого використання світла. Порівняно із стандартними лампами, їх конструкція дає можливість освітити площу на 30% більше, завдяки чому, їзда на автомобілі буде безпечнішою.
Всі типи ламп сєртіфіковани і схвалені для використання на наземних дорогах.