shape
СПЕЦИАЛИЗИРОВАННЫЙ МАГАЗИН
ЭЛЕКТРООБОРУДОВАНИЯ И СВЕТОТЕХНИКИ
shape
Лампы / лампы накаливания
Страницы : [1] [2]
Лампи розжарювання для холодильників, швейних машин та іншого призначення використовуються у швейних машинах, камерах холодильників, для підсвітки меблів, музичних інструментів, картин, бра тощо як освітлювальні та сигнальні елементи.
shape
shape
shape
shape
Лампи розжарювання місцевого освітлення призначені для використання в умовах підвищених механічних навантажень, в приміщеннях з підвищеною вологістю, ремонтних майстернях, гаражах, на будівельних об'єктах, а також для освітлення верстатів, ліфтів. Розраховані на безпечну напругу 12, 24, 36, 42 В постійного або змінного струму.
shape
Лампи розжарювання загального призначення на напругу 130 В використовуються в освітлювальних приладах для місцевого та загального освітлення в побутових приміщеннях, на промислових об'єктах, в місцях дії вібрації, на кораблях і в шахтах.
Лампи з прозорою колбою створюють яскраве освітлення.
Лампи з матованою колбою випромінюють м'яке та розсіяне світло.
Лампи розжарювання загального призначення з цоколем типу В22, що забезпечує надійне кріплення у світильниках, використовуються в освітлювальних приладах і установках, які працюють в місцях дії вібрації.
Лампи з прозорою колбою створюють яскраве освітлення.
Лампи з матованою колбою випромінюють м'яке та розсіяне світло.
Лампи розжарювання світлофорні характеризуються тривалим терміном експлуатації, підвищеною стійкістю до вібрацій та частоти включання-виключання. Використовуються як джерела світла для сигналізації в дорожніх світлофорах, сигнальних приладах.
shape
Лампи розжарювання залізничні мають підвищену міцність тіла розжарювання. Застосовуються для місцевого і загального освітлення рухомого складу залізничного транспорту: вагонів, тепловозів, електровозів.
shape
Лампи розжарювання судові мають підвищену міцність тіла розжарювання. Характерезуються тривалим терміном експлуатації, підвищеною стійкістю до вібрації та вологості. Застосовуються для місцевого і загального освітлення у залізничному транспорті, річковому та судовому.
shape
Лампи розжарювання із підвищеним терміном свічення на 5000 годин характеризуються тривалим терміном експлуатації, мають форму стандартних ламп. Застосовуються для внутрішнього та зовнішнього освітлення житлових, побутових, громадських, адміністративних приміщень та промислових обєктів.